اگر شما هم از آن دسته افرادي هستيد که نياز داريد متن دلخواهي را در ادامه تمامي مطالب خود قرار دهيد تا تمامي کاربران شما آن را ببينند کافيست با آموزش امروز مادر ايکس آي تولز همراه باشيد تا نحوه قرار دادن اين متن را ياد بگيريد .

آموزشي که براي شما تهيه کرديم فقط مخصوص سايت هاي وردپرسي مي باشد و در سيستم هاي ديگر کاربري ندارد و عمل نخواهد کرد .

نحوه قرار دادن متن دلخواه در وردپرس کار بسيار راحتي مي باشد و فقط کافيست به بخش نمايش و ويرايشگر وردپرس خود مراجعه نمائيد چون تمامي مواردي در اين بخش انجام خواهد شد و بايد دقت کنيد که تمامي اين آموزش ها بر روي قالب شما انجام مي شود و اگر قالب خود را تغيير دهيد بايد دوباره تمامي اين موارد را در قالب جديد خود قرار دهيد .

به فايل Functions.php قالب خود مراجعه نمائيد و کد زير را بعد از عبارت <php?> در سطر بعدي قرار دهيد که به شکل زير مي باشد .

سپس کد زير را در فايلي که گفتيم به شکل بالا قرار دهيد :

اگر تمامي مواردي که گفته شد را با دقت انجام داده باشيد الان بايد در تمامي مطالب سايت خود متن هايي که در کد بالا بود به نمايش در بيايد که مي توانيد با تغيير در کد بالا متن دلخواه مورد نظر خود را قرار دهيد .

همچنين در اين کدي که ارائه شد استايلي براي کل متن قرار داده شده که مي توانيد با مراجعه با فايل CSS قالب خود و تعريف کردن استايل مورد نظر با کلاس FootNote تغييري در استايل متن دهيد که در صورتي که آشنايي به CSS نداريد کافيست اين فايل را باز کرده و کد زير را در آخر اين فايل قرار دهيد تا از استايل پيش فرض که ما در نظر گرفتيم و در تصوير مشاهده مي کنيد استفاده نمائيد .

اميدواريم که اين مطلب از ايکس آي تولز با پسنديده باشيد .

مشخصات

دانـــــلود

  • 664 بازدید

  برچسب ها

  مطالب پیشنهادی ما

  دیدگاه های شما

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو + چهار =

  دانلود اسکریپت