آموزش مخفي کردن ورژن وردپرس

بدون دیدگاه

شايد وقتي عنوان اين مطلب رو مشاهده مي کنيد يکم عجيب باشد که حذف يا نمايش ندادن ورژن وردپرس چه فايده اي براي ما خواهد داشت که در ادامه به آن اشاره خواهيم کرد .

نحوه مخفي کردن يا حذف نسخه وردپرس کار بسيار دشواري نيست و فقط کافيست شما فايل هاي قالب خود را بشناسيد چون تمامي تغييرات از اين طريق انجام مي شود و دقت داشته باشيد که با تغيير دادن قالب تمامي اين تنظيمات از بين مي رود و بايد از نو در قالب جديد اين تغييرات را اعمال نمائيد تا ورژن وردپرس شما مخفي شود .

يکي از مهمترين علت هاي مخفي کردن ورژن وردپرس بحث امنيتي سايت مي باشد که هکرها مي توانند تنها با پيدا کردن نسخه وردپرس شما تمامي باگ هاي امنيتي را پيدا کرده و با استفاده از آن ها به سايت شما حمله کنند و آسيبي به سايت برسانند که با مخفي کردن ورژن وردپرس مي توانيد حداقل يکم از حمله هکرا ها به سايت خود جلوگيري کنيد .

براي مخي کردن نسخه وردپرس با ايکس آي تولز همراه باشيد .

ابتدا بعد از وارد شدن به بخش مديريت وردپرس خود از قسمت نمايش گزينه ويگرايشگر را انتخاب کنيد و فايل Functions.php قالب خود را باز کنيد .

کد زير را بعد از عبارک <php?> در سطر جديد قرار دهيد که در زير به آن اشاره شده است :

سپس کد زير را در فايلي که گفتيم به شکل بالا قرار دهيد :

اگر تمامي اين روش ها را به صورت دقيق انجام داده باشيد بعد از اعمال تغييرات ورژن وردپرس شما مخفي شده و قابل نمايش نخواهد بود .

اميدواريم که اين مطلب از ايکس آي تولز با پسنديده باشيد .

مشخصات

دانـــــلود

  • 634 بازدید

  برچسب ها

  مطالب پیشنهادی ما

  دیدگاه های شما

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو + سیزده =

  دانلود اسکریپت