اسکريپت راه اندازي مجله خبري Buzzy نسخه ۱٫۳٫۲Reviewed by M.J on May 16Rating: 5.0اسکريپت راه اندازي مجله خبري Buzzy نسخه ۱٫۳٫۲Buzzy نام يک اسکريپت تجاري بر پايه PHP مي باشد که مناسب وب سايت هاي مجله خبري , نقد وبررسي مي باشد. Buzzy پوسته به صورت ۱۰۰% واکنش گرا ساخته شده است و در اين اسکريپت يک کنترل پنل مجزا و قدرتمند قرار رفته است که تمامي امکانات وب سايت را مي توان از آن قسمت مديريت کرد بدون نياز به دانش خاصي و کدنوييسي . اسکريپت راه اندازي مجله خبري Buzzy يک سيستم کاملا حرفه اي مي باشد که شما مي توانيد با استفاده از اين سيستم به امکاناتي نزير : ليست پربيننده ترين ها ، نظرسنجي و ميزان محبوبيت فيلم ها دست يابيد.د. اين اسکريپت ابزارهايي قدرتمندي را جهت مديريت امورات مختلف در اختيار شما قرار ميدهد که از آن جمله ميتوان به طراحي حرفه اي ، پنل مديريت قدرتمند ، ويرايشگر حرفه اي و … اشاره کرد.

Buzzy نام يک اسکريپت تجاري بر پايه PHP مي باشد که مناسب وب سايت هاي مجله خبري , نقد وبررسي مي باشد. Buzzy پوسته به صورت ۱۰۰% واکنش گرا ساخته شده است و در اين اسکريپت يک کنترل پنل مجزا و قدرتمند قرار رفته است که تمامي امکانات وب سايت را مي توان از آن قسمت مديريت کرد بدون نياز به دانش خاصي و کدنوييسي .

اسکريپت راه اندازي مجله خبري Buzzy يک سيستم کاملا حرفه اي مي باشد که شما مي توانيد  با استفاده از اين سيستم به امکاناتي نزير : ليست پربيننده ترين ها ، نظرسنجي و ميزان محبوبيت فيلم ها دست يابيد.د. اين اسکريپت ابزارهايي قدرتمندي را جهت مديريت امورات مختلف در اختيار شما قرار ميدهد که از آن جمله ميتوان به طراحي حرفه اي ، پنل مديريت قدرتمند ، ويرايشگر حرفه اي و … اشاره کرد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 354 بازدید

  برچسب ها

  مطالب پیشنهادی ما

  دیدگاه های شما

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  دانلود اسکریپت