افزونه ايجاد پوشه هاي تودرتو در وردپرس

در وردپرس گاهي پيش مي آيد که بخواهيم در قسمتي خاص پوشه هايي تو در تو ايجاد کنيم که با يکديگر رابطه مستقيم دارند به طور مستقيم در خود وردپرس امکان ايجاد اين پوشه ها وجود ندارد اما مي توانيد با افزونه اي که با اين تدبير طراحي شده اين پوشه ها را ايجاد کنيد نام اين افزونه Collapse-O-Matic مي باشد .

به کمک افزونه وردپرس Collapse-O-Matic مي توانيد بي نظمي ها را در پوشه ها از بين ببريد و به آن ها سر و سامان بخشيد و از فضايي که به علت بهم هم ريختگي گسترش يافته و سرعت را کم کرده بيشترين استفاده را ببريد . همچنين مي توانيد هر محتوايي که به اين بخش اضافه مي کنيد را پنهان کرده و يا به نمايش بگذاريد افزونه Collapse-O-Matic با قرار دادن محتوا در داخل يک مجموعه [ expand ]  آن را بسط مي دهد و شورت کد مربوط به هر يک از اين مجموعه ها را در اختيار شما قرار مي دهد و با تبديل به يک جي کوئري مناسب ترتيب ايجاد پوشه هاي تو در تو را مي دهد .

از ديگر مزاياي استفاده از افزونه Collapse-O-Matic اين مي باشد که ليست کامل از تنظيمات هر يک از شورت کد ها در دسترس است و دموي مشاهده ي ويژگي ها قابل رويت است

افزونه ي Collapse-O-Matic قابليت پشتيباني از هرگونه تنظيمات دستي را دارد بنابراين مي توانيد پوشه هاي تو در توي خود را هر گونه که مي خواهيد سامان بخشيد .

 

 

مشخصات

  • فرمت فایل: ZIP
  • حجم فایل: 57.85 کیلوبایت
  • رمز فایل: www.xi-tools.com
  • منبع: http://www.xi-tools.com
  • 478 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =

دانلود اسکریپت