افزونه تغيير اندازه تصاوير در وردپرس

Simple Image Sizes افزونه ايست که به وسيله آن مي توانيد تصاويري که در وبسايت قرار ميدهيد را از نظر اندازه تغيير دهيد و با چند کليک ساده بتوانيد اندازه مورد نظرتان را به دست بياوريد . به وسيله افزونه Simple Image Sizes شما مي توانيد هم اندازه تصاوير پوسته وبسايت را تغيير دهيد و هم اندازه تصاويري که در مطالب سايتتان منتشر مي کنيد .

به عبارتي ديگر افزونه Simple Image Sizes در بخش تنظيمات رسانه گزينه هايي را ايجاد مي کند که با انتخاب هر يک ار آن ها شما مي توانيد سايز مورد نظرتان را انتخاب کنيد .

حتي اين افزونه به شما اجازه ي ايجاد سايز هاي سفارشي در تصاوير را نيز مي دهد .

از ديگر مزاياي استفاده از افزونه Simple Image Sizes اين است که براي استفاده يک تصوير به دفعات مکرر نياز نيست که هر بار عکس مجدا آپلود شده و سايز آن انتخاب شود بلکه تنها با يکبار اپلود عکس در سايت مي توانيد اين عکس را به دفعات نامحدود استفاده کنيد فقط کافيست در بخش تنظيمات سايز تصوير را تغيير داده و آن را بازسازي کنيد .

همچنين مي توانيد از کد تصاوير در توابع فايل هاي پوسته وبسايتتان نيز استفاده کنيد . به وسيله ي افزونه Simple Image Sizes شما مي توانيد تصاوير را به صورت مستقيم در بخش ارسال مطلب آپلود کرده و با اندازه ي مناسب در داخل سايت قرار دهيد .

اگر شما در يک مطلب نياز به انتشار چندين تصوير به صورت همزمان داريد نيز مي توانيد از اين افزونه استفاده کرده و به ترتيب مي توانيد براي هر يک از آن ها سايزي را انتخاب کنيد .

 

مشخصات

  • فرمت فایل: ZIP
  • حجم فایل: 169.86 کیلوبایت
  • رمز فایل: www.xi-tools.com
  • منبع: http://www.xi-tools.com
  • 467 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دانلود اسکریپت