افزونه درج دو تصوير شاخص در مطلب

همانطور که مي دانيد برخي از وبمستران در سايت خود مطالب را با کمک تصاوير شاخص ارائه مي دهند شرايط ارسال تصوير شاخص در وردپرس به اينگونه است که در حات استاندارد بيش ازيک تصوير شاخص براي هر پست نمي توان ارسال کرد و اگر بخواهيم اين کار را انجام دهيم بايد به صورت دستي در کد هاي قالب ويرايش هايي را انجام دهيم و کد هايي را به آن اضافه کنيم که اين کار خسته کننده و زمانبر مي باشد علاوه بر آن برخي از مديران وبسايت ها نمي دانند چگونه اينکار را انجام دهند براي همين وردپرس اين کار را آسان تر کرده و براي آن افزونه اي در نظر گرفته نام اين افزونه ايجاد دو تصوير شاخص در يک نوشته Multiple Post Thumbnails مي باشد.

افزونه وردپرس Multiple Post Thumbnails به شما اين امکان را مي دهد تا بتوانيد براي هر يک از مطالب وبسايت که مي خواهيد دو تصوير شاخص اضافه کنيد ولي بايد دقت کنيد بعد از نصب افزونه Multiple Post Thumbnails در وردپرس در بخشي از قالب سايت کدي را اضافه کنيد تا اين افزونه بتواند به وظيفه ي خود عمل کند .

خصوصيات و ويژگي هاي افزونه Multiple Post Thumbnails در يک نگاه :

  1. امکان ارسال دو تصوير شاخص به هر نوشته
  2. امکان ويرايش و تعويض تصاوير شاخص هر پست

استفاده از دو تصوير شاخص براي هر پست باعث زيبايي بيشتر سايت و همچنين افزايش اطلاعات مربوط به يک مطلب مي شود . و به کاربر در پيدا کردن مطلب مورد نظرش کمک بيشتري مي کند .

 

مشخصات

  • فرمت فایل: ZIP
  • حجم فایل: 305.68 کیلوبایت
  • رمز فایل: www.xi-tools.com
  • منبع: http://www.xi-tools.com
  • 441 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =

دانلود اسکریپت