افزونه ضد اسپم نظرات در وردپرس

يکي از مشکلات وبمستران اين است همواره با ارسال نظرات اسپم که توسط اسپمر ها ارسال مي شود مواجه هستند البته برخي از آن ها از افزونه کپچا استفاده مي کنند و کاربر موقع ارسال نظر بايد حروفي که در تصوير نوشته شده را در باکس مربوطه وارد کند تا نظر ارسال شود برخي از افزونه ها نيز هستند که با نصب آن ها در بخش ارسال نظر تصويري قرار مي گيرد که براي ارسال نظر  کاربر بايد آن تصوير را تفسير کند همه ي اين موارد براي جلوگيري از ارسال نظرات اسپم در سايت مفيد هستند اما روشي خسته کننده مي باشند بهترين افزونه براي جلوگيري از ارسال نظرات اسپم افزونه وردپرس Growmap Anti Spambot است .

روش کار اين افزونه به اين صورت است که بعد از نصب آن در وردپرس در بخش ارسال نظرات بايد گزينه ” نظر گذار اسپمر نيست ” را تيک دار کنيد تا نظر ارسال شود .

اين روش هم آسان است و هم از ارسال نظرات اسپم که توسط اسپمر ها به صورت خودکار ايجاد مي شود جلوگيري مي کند .

شما مي توانيد در بخش تنظيمات افزونه Growmap Anti Spambot بيشترين تعداد نظراتي که هر يک از کاربران به ظور معمول مي توانند به سايت شما ارسال کنند را نيز مشخص کنيد اينکار براي افزايش امنيت سايت شما انجام ميگيرد .

همچنين يکي از تدابيري که براي جلوگيري از ثبت نظرات اسپم در سايت توسط اين افزونه انجام گرفته اين است که اگر لينک هاي مشکوکي در بخش کامنت ها ارسال شود توسط اين افزونه حذف مي شود .

 

مشخصات

  • فرمت فایل: ZIP
  • حجم فایل: 194.60 کیلوبایت
  • رمز فایل: www.xi-tools.com
  • منبع: http://www.xi-tools.com
  • 409 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 4 =

دانلود اسکریپت