افزونه ويرايش سايدبار هاي وردپرس

يکي از افزونه هاي وردپرس در زمينه ي طراحي و ويرايش ساده و آسان سايدبار هاي يک سايت افزونه وردپرس Simple Page Sidebars است که به شما اين امکان را مي دهد که به سادگي بتوانيد سايدبار هايتان را شخصي سازي کنيد . به کمک افزونه وردپرس Simple Page Sidebars مي توانيد محل قرار گرفتن هر ابزارک را در سايدبار مخصوص به خود و در هر صفحه اي که مي خواهيد تنظيم کنيد .

Simple Page Sidebars افزونه ايست که به شما کمک مي کند بتوانيد هر گونه تغييراتي را در سايدبار هاي مورد نظرتان اعمال کنيد بدون آنکه در قالب سايتتان بخواهيد تغييراتي لحاظ کنيد .

ستون هاي فرعي موجود در تنظيمات افزونه Simple Page Sidebars مي تواند در ويرايش سريع و حالت ويرايش کلي به شما کمک کند و روند انجام تغييرات با سرعت بيشتري پيش رود .

ويژگي مثبت افزونه وردپرس Simple Page Sidebars نبست به افزونه هاي مشابه اين است که شما تمامي اين تغييرات را بدون ورود به پنل ادمين و انجام تغييرات در آن انجام مي دهيد بنابراين مديران مبتدي وردپرس نيز مي توانند از آن استفاده کنند .

همچنين از ديگر قابليت هاي افزونه Simple Page Sidebars ايجاد فضاي درج ابزارک در سايدبار ها و امکان انتقال ابزارک ها از يک سايدبار به سايدبار ديگر است .

مزاياي استفاده از افزونه Simple Page Sidebars :

  1. عدم وحود هيچ گونه محدوديتي در سايدبار هاي هر صفحه يا هر نوع سايدباري براي قرار دادن ابزارک داخل آن ها
  2. امکان انتخاب اسم براي سايدبار هاي موجود در هر صفحه
  3. امکان استفاده از يک سايدبار در چندين صفحه
  4. امکان اصلاح سايد بار موجود در يک صفحه بدون ايجاد يک نسخه غير ضروري.

مشخصات

  • فرمت فایل: ZIP
  • حجم فایل: 34.87 کیلوبایت
  • رمز فایل: www.xi-tools.com
  • منبع: http://www.xi-tools.com
  • 738 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =