ايجاد خبرنامه وردپرسي با افزونه Email SubscribersReviewed by M.J on May 16Rating: 5.0ايجاد خبرنامه وردپرسي با افزونه Email SubscribersEmail Subscribers افزونه ايست که به کمک آن مي توانيد به سادگي يک فرم اشتراک گذاري در سايت خود ايجاد کنيد و خبرنامه هاي خود را که با کد HTML نوشته شده اند به مشترکين خود ارسال کنيد شما همچنين مي توانيد ايميل هاي اطلاع رساني به مشترکين خود ارسال کنيد . افزونه وردپرس Email Subscribers يکي از پرکاربردترين افزونه ها در زمينه ي ارسال خبرنامه مي باشد . افزونه وردپرس Email Subscribers به شما کمک مي کند تا بتوانيد به جاي ارسال چندين خبرنامه تمامي مطالبتان را در يک خبرنامه ارسال کنيد .

Email Subscribers افزونه ايست که به کمک آن مي توانيد به سادگي يک فرم اشتراک گذاري در سايت خود ايجاد کنيد و خبرنامه هاي خود را که با کد HTML نوشته شده اند به مشترکين خود ارسال کنيد شما همچنين مي توانيد ايميل هاي اطلاع رساني به مشترکين خود ارسال کنيد . افزونه وردپرس Email Subscribers يکي از پرکاربردترين افزونه ها در زمينه ي ارسال خبرنامه مي باشد . افزونه وردپرس Email Subscribers به شما کمک مي کند تا بتوانيد به جاي ارسال چندين خبرنامه تمامي مطالبتان را در يک خبرنامه ارسال کنيد .

افزونه Email Subscribers داراي يک صفحه جداگانه با ويرايشگر HTML مي باشد که به کمک آن مي توانيد مطالب خبرنامه ي خود را ويرايش کنيد و يک خبرنامه ي HTML در عرض پنج دقيقه ايجاد کنيد . همچنين با نصب اين افزونه در وردپرس خود يک صفحه ي جداگانه خواهيد داشت که مي توانيد موضوعاتي را که مي خواهيد در خبرنامه وجود داشته باشد يا نداشته باشند قبل از ارسال خبرنامه علامتدار کنيد .

از ديگر قابليت هاي افزونه وردپرس Email Subscribers اين است که مي توانيد به سادگي و فورا ايميل کاربراني که مي خواهيد يا نمي خواهيد در خبرنامه باشند را انتخاب کنيد .

خصوصيات افزونه Email Subscribers :

  • امکان ارسال ايميل اطلاع رساني براي مشترکين خبرنامه زماني که مطلب جديد منتشر شد .
  • امکان زمانبندي کردن ارسال خبرنامه ها و يا ارسال دستي آن ها
  • امکان جمع آوري ايميل مشترکين با اضافه کردن يک جعبه اشتراک به صورت ابزارک , شورت کد يا PHP کد
  • امکان ارسال ايميل اطلاع رساني زماني که کاربر جديد در خبرنامه عضو مي شود
  • و …

مشخصات

  • 418 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دانلود اسکریپت