banner-click-counter

خيلي از دوستان فعال در اينترنت به يک سيستم حرفه اي جهت شمارش کليک هاي صورت گرفته از سوي کاربران برروي لينک ها و بنر هاي مي گردند و امروز در وان اسکريپت نرم افزار تحت وبي را آماده دانلود کرده ايم که به راحتي مي توانيد يک کليک شمار حرفه اي در سايت خود ايجاد کنيد. شما مي توانيد براي تمامي لينک ها و بنر هاي خاص سايت خود يک شناسه جهت شمارش کليک ها قرار دهيد.

اسکريپت کليک شمار Banner and Link Click Counter

Banner and Link Click Counter نام اسکريپتي است که وظيفه دارد تعداد کليک هاي بنر ها، لينک ها و ديگر گزينه هاي دلخواه شما را  به صورت لحظه اي و آنلاين بررسي کرده و سپس در يک صفحه خروجي، نتيجه آنلاين را براي شما نمايش دهيد. در ادامه با اين اسکريپت حرفه اي بيشتر آشنا خواهيد شد.

آشنايي با کار اسکريپت کليک شمار

جهت آشنايي شما با اين سيستم ما يک مثالب تصويري را آماده مي کنيم. به تصوير زير نگاه کنيد:

banner-click-counter1

ما يک لينک ايجاد کرده ايم و شناسه اي از سوي اسکريپت به آن متصل کرده ايم تا تعداد کليک هاي آن را شمارش کند. در تصوير زير خروجي آن را مشاهده مي کنيم که تعداد کليک هاي انجام شده را براي ما نمايش مي دهد. (اين صفحه stats.php مي باشد)

توسط اين اسکريپت هر لينک داراي شناسه منحصر به فرد خودش مي شود. اين يعني به جاي اين که لينک به شکل زير باشد:

<a href=”http://www.xi-tools.com”> دانلود اسکريپت </a>

به شکل زير درج مي شود:

<a href=”click.php؟id=1″> دانلود اسکريپت </a>

راهنما

دوستان عزيز توجه کنيد که اين سيستم نياز به ديتابيس دارد. پس لازم است اطلاعات ديتابيسي را که ساخته ايد در فايل config.php موجود در اسکريپت قرار دهيد. هرگونه مشکل ديگري که داشتيد مي توانيد با ما در ميان بگذاريد. موفق باشيد.

 

مشخصات

دانـــــلود

  • 172 بازدید

  برچسب ها

  مطالب پیشنهادی ما

  دیدگاه های شما

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  دانلود اسکریپت