افزونه اشتراک گذاري مطالب سايت

يکي از راه هاي اتصال وبسايت به شبکه هاي اجتماعي و بهره بردن از آن ها در جهت افزايش بازديدکنندگان سايت و بيشتر شناخته شدن سايت , استفاده از اشتراک گذاري مطالب در شبکه هاي اجتماعي مي باشد به اين صورت که شما با استفاده از افزونه هايي که براي اشتراک گذاري مطالب در شبکه هاي اجتماعي به وجود آمده اند به کاربرانتان اين امکان را مي دهيد که بتوانند مطالب سايت شما را در شبکه هاي اجتماعي که عضو هستند براي دوستانشان به اشتراک بگذارند از اين رو ما امروز تصميم گرفتيم براي شما يک افزونه اشتراک گذاري مفيد معرفي کنيم نام اين افزونه وردپرس Really Simple Share مي باشد .

به کمک افزونه وردپرس Really Simple Share مي توانيد در سايت و در بالا يا پايين مطالبتان دکمه ي اشتراک گذاري شبکه هاي اجتماعي Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest را ايجاد کنيد .

شما به آساني در بخش تنظيمات افزونه مي توانيد موقعيت قرارگيري دکمه ها و همچنين تنظيمات مربوط به طرح دکمه ها را انجام دهيد .

در بين افزونه هايي که به منظور اشتراک گذاري مطالب در شبکه هاي اجتماعي به وجود آمده اند افزونه وردپرس Really Simple Share تنها افزونه ايست که از کد هاي اصلي هر شبکه ي اجتماعي استفاده مي کند و کاملا استاندارد مي باشد و در آن هيچ کد واسطه اي استفاده نشده و براي استفاده از افزونه نيازمند ثبت نام و دريافت کليد نيستيد .

اين افزونه ريسپانسيو بوده و در تلفن همراه و تبلت نيز کد ها به صورت نرمال خوانده مي شوند .

مشخصات

  • فرمت فایل: ZIP
  • حجم فایل: 45.55 کیلوبایت
  • رمز فایل: www.xi-tools.com
  • منبع: http://www.xi-tools.com
  • 401 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =

دانلود اسکریپت