افزونه زمانبندي مطالب وردپرس

حتما براي شما نيز پيش آمده که بخواهيد در سايت خود مطلبي را منتشر کنيد ولي نه در زمان حال بلکه در يک زمان خاص اينگونه مواقع از گزينه زمانبندي کردن مطلب که در بخش ارسال مطلب مي باشد استفاده مي کنيم اما گاهي مشاهده مي کنيم که مطلب ما در زماني که ما مشخص کرده بوديم منتشر نشده و يا بعد از انتشار دوباره به حالت زمانبندي برگشته و عبارت Missed Schedule در زير نوشتمان ظاهر شده معني عبارت Missed Schedule اين مي باشد که زمانبندي از دست رفته ! در اين صورت چه بايد کرد ؟ اگر ميخواهيد دوباره اين اشتباه توسط وردپرس رخ ندهد ما به شما افزونه Missed Schedule Fix WP Failed Future Posts را پيشنهاد مي دهيم

افزونه Missed Schedule Fix WP Failed Future Posts با مديريت مطالب زمانبندي شده در سايت شما به منتشر شدن نوشته ها در زمان خودشان کمک ويژه اي مي کند .

اما اگر مطالب زمانبندي شده شما کلا در سايت منتشر نمي شوند مشکل در سرور سايت مي باشد در اين صورت اگر سرور اختصاصي داريد با فعال کردن گزينه ي cron job مي توانيد مشکل را برطرف کنيد . و اگر سرور اختصاصي نداريد با اطلاع دادن مشکلتان به مدير سرور مي توانيد مشکل را حل کنيد .

 

مشخصات

  • فرمت فایل: ZIP
  • حجم فایل: 40.57 کیلوبایت
  • رمز فایل: www.xi-tools.com
  • منبع: http://www.xi-tools.com
  • 546 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + ده =