دانلود افزونه مخفي کردن مطالب در rss فيد

گاهي اوقات ممکن است بخواهيد برخي مطالب و مقالات را از بخشهاي مختلف سايت مخفي کنيد تا تنها در صفحه اصلي و يا با وارد کردن ادرس نوشته بتوان به مطلب دسترسي پيدا کرد. از بخشهاي کاربردي وردپرس ميتوان به صفحه اصلي، برگه بايگاني، صفحه جستجو و در نهايت بخش خوراک فيد rss اشاره کرد، براي پنهان شدن و عدم نمايش نوشته اي که در دسته بندي خاص ارسال شده ميتوان از کد يا افزونه مخفي کردن مطالب دسته وردپرس از خوراک فيد و بايگاني سايت استفاده کرد. اين قابليت ميتواند براي عدم انتشار مطالب اختصاصي و ويژه در سايتهاي فيدخوان بسيار کارامد باشد. جهت آموزش استفاده از کد و تنظيم افزونه Ultimate Category Excluder تا انتها با ايکس آي تولز همراه باشيد.

اگر ميخواهيد از افزونه براي مخفي کردن نوشته هاي دسته خاص استفاده کنيد بهترين گزينه Ultimate Category Excluder مي باشد. کار با افزونه بسيار ساده و راحت است طوريکه پس از نصب و فعال سازي آن با مراجعه به بخش تنظيمات وردپرس و انتخاب گزينه Category Exclusion به بخش تنظيمات و انتخاب دسته براي عدم نمايش و حذف مطالب آن از بخشهاي مختلف دسترسي پيدا ميکنيد. در اين برگه ميتوانيد با فعال کردن تيک گزينه هاي موجود پستهاي هر دسته را از صفحه جستجو، بايگاني، فيد ار اس اس وردپرس و در نهايت صفحه اصلي مخفي کنيد.

کد پنهان کردن نوشته دسته بندي وردپرس از خوراک RSS سايت :

راه ديگر استفاده از کد در فايل فانکشن functions.php پوسته يا افزونه اختصاصي سايت وردپرسي مي باشد، اين روش تنها براي پنهان کردن پستهاي دسته از فيد سايت قابل استفاده است و اگر ميخواهيد امکان مخفي کردن در صفحات بايگاني و … را داشته باشيد بايد از افزونه بالا استفاده کنيد.براي اينکار کدهاي زير را در انتهاي فانکشن قالب وردپرس کپي کنيد. جهت شناسايي دسته بايد id يا شناسه دسته هاي دلخواه را به همراه علامت منفي – در خط دوم وارد کنيد. در مثال زير دسته هايي يا اي دي ۵ و ۳ و ۲ قرار داده شده اند، براي تنها يک دسته بندي ميتوان به شکل ‘-۵’ خط دوم را ويرايش کرد. پيش از اين در ايکس آي تولز عدم نمايش مطالب دسته خاص صفحه اصلي وردپرس را آموزش داده ايم که ميتوانيد از آن نيز استفاده کنيد.

مشخصات

  • فرمت فایل: ZIP
  • حجم فایل: 13 کیلوبایت
  • رمز فایل: www.xi-tools.com
  • منبع: http://www.xi-tools.com
  • 354 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دانلود اسکریپت