آموزش افزودن متن دلخواه آخر مطالب وردپرسReviewed by نوروزی on Mar 10Rating: 5.0آموزش افزودن متن دلخواه آخر مطالب وردپرس

اگر شما هم از آن دسته افرادي هستيد که نياز داريد متن دلخواهي را در ادامه تمامي مطالب خود قرار دهيد تا تمامي کاربران شما آن را ببينند کافيست با آموزش امروز مادر ايکس آي تولز همراه باشيد تا نحوه قرار دادن اين متن را ياد بگيريد .

آموزشي که براي شما تهيه کرديم فقط مخصوص سايت هاي وردپرسي مي باشد و در سيستم هاي ديگر کاربري ندارد و عمل نخواهد کرد .

نحوه قرار دادن متن دلخواه در وردپرس کار بسيار راحتي مي باشد و فقط کافيست به بخش نمايش و ويرايشگر وردپرس خود مراجعه نمائيد چون تمامي مواردي در اين بخش انجام خواهد شد و بايد دقت کنيد که تمامي اين آموزش ها بر روي قالب شما انجام مي شود و اگر قالب خود را تغيير دهيد بايد دوباره تمامي اين موارد را در قالب جديد خود قرار دهيد .

به فايل Functions.php قالب خود مراجعه نمائيد و کد زير را بعد از عبارت <php?> در سطر بعدي قرار دهيد که به شکل زير مي باشد .

سپس کد زير را در فايلي که گفتيم به شکل بالا قرار دهيد :

اگر تمامي مواردي که گفته شد را با دقت انجام داده باشيد الان بايد در تمامي مطالب سايت خود متن هايي که در کد بالا بود به نمايش در بيايد که مي توانيد با تغيير در کد بالا متن دلخواه مورد نظر خود را قرار دهيد .

همچنين در اين کدي که ارائه شد استايلي براي کل متن قرار داده شده که مي توانيد با مراجعه با فايل CSS قالب خود و تعريف کردن استايل مورد نظر با کلاس FootNote تغييري در استايل متن دهيد که در صورتي که آشنايي به CSS نداريد کافيست اين فايل را باز کرده و کد زير را در آخر اين فايل قرار دهيد تا از استايل پيش فرض که ما در نظر گرفتيم و در تصوير مشاهده مي کنيد استفاده نمائيد .

اميدواريم که اين مطلب از ايکس آي تولز با پسنديده باشيد .

مشخصات

دانـــــلود

  • 393 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود اسکریپت