اسکريپت مديريت و ارتباط با مشتري Perfex نسخه 1.1.0Reviewed by نوروزی on May 23Rating: 5.0اسکریپت مدیریت و ارتباط با مشتری Perfex نسخه 1.1.0Perfex نام یک اسکریپت تجاری بر پایه PHP می باشد که با نصب آن می توانید یک سیستم مدریت و پشتیبانی از مشتری راه اندازی کنید. نصب Perfex بسیار آسان می باشد و با یک کلیک انجام می گیرد. Perfex داری پنل های متعددی می باشد که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند و برای پروژه های آزاد کاری مناسب می باشد.
اسکريپت مديريت و ارتباط با مشتري Perfex نسخه ۱٫۱٫۰Reviewed by M.J on May 17Rating: 5.0اسکريپت مديريت و ارتباط با مشتري Perfex نسخه ۱٫۱٫۰Perfex نام يک اسکريپت تجاري بر پايه PHP مي باشد که با نصب آن مي توانيد يک سيستم مدريت و پشتيباني از مشتري راه اندازي کنيد. نصب Perfex بسيار آسان مي باشد و با يک کليک انجام مي گيرد. Perfex داري پنل هاي متعددي مي باشد که هر کدام قابليت هاي خاص خود را دارند و براي پروژه هاي آزاد کاري مناسب مي باشد. از قابليت هاي اين اسکريپت مي توان به طراحي واکنش گرا , قابليت ارسال فاکتور , قابليت پشتيباني به صورت تيکتي و همچنين نمايش نمودار پيشرفت پروژه ها نيز اشاره کرد. قابل به ذکر مي باشد ه اين اسکريپت کاملا متن باز مي باشد.

perfex-v1-1-0-powerful-open-source-crm

Perfex نام يک اسکريپت تجاري بر پايه PHP مي باشد که با نصب آن مي توانيد يک سيستم مدريت و پشتيباني از مشتري راه اندازي کنيد. نصب Perfex بسيار آسان مي باشد و با يک کليک انجام مي گيرد. Perfex داري پنل هاي متعددي مي باشد که هر کدام قابليت هاي خاص خود را دارند و براي پروژه هاي آزاد کاري مناسب مي باشد.

از قابليت هاي اين اسکريپت مي توان به طراحي واکنش گرا , قابليت ارسال فاکتور , قابليت پشتيباني به صورت تيکتي و همچنين نمايش نمودار پيشرفت پروژه ها نيز اشاره کرد. قابل به ذکر مي باشد ه اين اسکريپت کاملا متن باز مي باشد.

 

مشخصات

دانـــــلود

  • 240 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دانلود اسکریپت