افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس InstaShowReviewed by رامین on Jun 18Rating: 5.0افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس InstaShowInstaShow يک افزونه تجاري براي وردپرس مي باشد که به وسيله آن قادر هستيد آخرين مطالب و تصاوير ارسال شده در حساب کاربري اينستاگرام خود را در وب سايت وردپرسي خود نمايش دهيد! اين افزونه فوق العاده کاربري داراي قابليت هايي نظير امکان قرار دادن تصاوير اينستاگرام در مکان هاي مختلف ، قابليت تعيين طول و عرض ناحيه نمايش تصاوير ، قابليت تعريف تعداد سطر و ستون ، وجود 10 رنگ بندي مختلف و وجود بيش از 60 پارامتر و تنظيمات ديگر اشاره نمود!

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

InstaShow يک افزونه تجاري براي وردپرس مي باشد که به وسيله آن قادر هستيد آخرين مطالب و تصاوير ارسال شده در حساب کاربري اينستاگرام خود را در وب سايت وردپرسي خود نمايش دهيد! اين افزونه فوق العاده کاربري داراي قابليت هايي نظير امکان قرار دادن تصاوير اينستاگرام در مکان هاي مختلف ، قابليت تعيين طول و عرض ناحيه نمايش تصاوير ، قابليت تعريف تعداد سطر و ستون ، وجود ۱۰ رنگ بندي مختلف و وجود بيش از ۶۰ پارامتر و تنظيمات ديگر اشاره نمود!

شما با استفاده از این افزونه می توانید یک سایت گالری عکس بسازید که تمامی عکس ها و فیلم های صفحه اینستاگرام شما را به نمایش می گذارد .

مشخصات

  • 124 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود اسکریپت