افزونه ورود به وردپرس از طریق اکانت فیس بوکReviewed by رامین on Jun 18Rating: 5.0افزونه ورود به وردپرس از طریق اکانت فیس بوکاین روزها تقریبا همه ما یک شناسه کاربری در فیسبوک داریم. برخی سایت ها برای ورود کاربران به سایت خود از رابط فیسبوک استفاده میکنن. از این طریق که کاربرانی که دارای شناسه کاربری فیسبوک هستند میتوانند با همان مشخصات , نام کاربری و رمز عبور وارد سایت شما شوند و از امکانات سایتتان استفاده نمایند. در این مطلب قصد داریم یک افزونه بسیار کاربردی در این زمینه به شما معرفی کنیم.

افزونه ورود به وردپرس از طريق اکانت فيس بوک

اين روزها تقريبا همه ما يک شناسه کاربري در فيسبوک داريم. برخي سايت ها براي ورود کاربران به سايت خود از رابط فيسبوک استفاده ميکنن. از اين طريق که کاربراني که داراي شناسه کاربري فيسبوک هستند ميتوانند با همان مشخصات , نام کاربري و رمز عبور وارد سايت شما شوند و از امکانات سايتتان استفاده نمايند. در اين مطلب قصد داريم يک افزونه بسيار کاربردي در اين زمينه به شما معرفي کنيم.

شما با استفاده از اين افزونه اين امکان را به کاربران خود خواهيد داد تا بتوانند براحتي و بدون عضويت مجدد وارد سايت شما شوند و از امکانات سايت شما استفاده کنند. اين افزونه قابليت تنظيم بر روي قسمت هاي مختلف سايت مانند ديدگاه ها, مطالب مخفي و… را دارد

مشخصات

  • 100 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود اسکریپت