ساخت گالري زيبا در وردپرس با افزونه Future Gallery

در اين مطلب از ايکس آي تولز مي خواهيم نحوه ساخت گالري زيبا در وردپرس با افزونه Future Gallery را برايتان به صورت کاربردي معرفي کنيم تا در سايت هاي وردپرسي خود بتونين ازش نهايت استفاده و لذت را ببريد.

همه ما مي دونيم که يکي از روش هاي تبليغ  و ارائه محصولات در سايت ها استفاده از امکان گالري تصاوير در قالب هست که ميتونه تو اين زمينه خيلي مفيد باشه و براتون يک امتياز مثبت باشه. از طرفي مي دونيد که  ساخت يک گالري عکس زيبا به شيوه هاي گوناگون طرفداران بسياري داره و بسياري از کاربران به دنبال ايجاد يک گالري زيبا و کامل هستند. براي همين منظور ما در اين پست يک افزونه کاربردي را ميخواهيم براتون معرفي کنيم که به کمک اون ميتونيد گالري عکس زيبا بسازيد . پس با ما تا اخر همين پست همراه باشيد.

نحوه ساخت گالري زيبا در وردپرس با افزونه Future Gallery

Future Gallery نام افزونه کاربردي وردپرس مي باشد که به کمک اين افزونه قادر هستين يک گالري تصاوير پويا و زيبا را تنها با چند کليک ايجاد کنيد و نهايت لذت را ازش ببريد.

افزونه هاي زيادي براي اينکار وجود داره اما هر کدوم به نحوي جوابگوي نياز کاربران نيست که به کمک اين افزونه ديگه مشکلي نخواهيد داشت.

اگر شما نياز مي بينيد در سايت هاي خود يک گالري تصوير زيبا به صورت پويا ايجاد کنيد ما اين افزونه را براي استفاده شما پيشنهاد مي کنيم.

دانلود افزونه Future Gallery

مشخصات

  • 451 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =

دانلود اسکریپت