شمارنده بازديد از سايت با پلاگين Visitor Counter Plugin

در اين مطلب از ايکس آي تولز مي خواهيم نحوه شمارنده بازديد از سايت با پلاگين Visitor Counter Plugin را در سايت هاي وردپرسي به صورت اختصاصي برايتان معرفي کنيم.

شمارنده بازديد از سايت با پلاگين Visitor Counter Plugin

همانطور که مي دانيد بازديد از سايت توسط مخاطبان و کاربران نقش کليدي و محوري را در يک سايت ايفا مي کنه و ميتونه نويسندگان يک سايت را علاقمند تر از قبل کنه و يا اينکه تاثير منفي رو سايت بزاره. هر چه مطالبي که ما تو سايت براي کاربران خود قرار مي دهيم بروزتر و اختصاصي تر باشه يا به نحوي اون مطلبي که موردنياز کاربر هست باشه به طبع بازديد از مطالب نيز بالا رفته و ارزش سايت بين کاربران و موتورهاي جستجو نيز افزايش پيدا مي کند. براي همين منظور ما بايد به وسيله ابزارها و يا امکانات بتونيم تعداد بازديدکنندگان سايت را بدونيم و يا اينکه تو بخشي از سايت براي عموم کاربران به نمايش بگذاريم.

براي همين منظور تو سيستم مديريت محتواي وردپرس يک افزونه کاربردي وجود داره که با فعال کردن اون بخشي تو ابزارک ايجاد ميشه که ميتونيم تو سايدبار هاي خود تعداد بازديدکنندگان از سايت را به نمايش بگذاريم که در ادامه به معرفي اين افزونه مي پردازيم.

پلاگين Visitor Counter Plugin براي وردپرس

Visitor Counter Plugin نام يک افزونه کاربردي وردپرس مي باشد که اين امکان را به ما مي هد تا به کمک اين افزونه تعداد بازديدکنندگان سايت را مشاهده کرده و ارزش مطالب و بازديد از سايت و محتوا را بسنجيم.

افزونه هاي زيادي براي اين کار وجود داره اما اگر شما به دنبال يک افزونه سبک و راحت در عين حال حرفه اي هستيد ما اين افزونه را براي استفاده شما در سايت هاي وردپرسي پيشنهاد مي کنيم.

دانلود افزونه Visitor Counter Plugin

مشخصات

  • 524 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دانلود اسکریپت